နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > resistors > Hole resistors မှတဆင့် > MFR100FTF73-412R
MFR100FTF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYပုံရိပ်တွေကိုရည်ညွှန်းသည်။
ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အတွက်ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အချက်အလက်များကိုကြည့်ပါ။
MFR100FTF73-412R ကို Components-World.HK မှ 1 နှစ်အာမခံချက် မှယုံကြည်မှုဖြင့် 0 ယ်သည်
တစ်ဦး Quote ကိုတောင်းဆို
ထုတ်လုပ်သူ Yageo
ဖေါ်ပြချက် RES MF 1W 1% AXIAL
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
In Stock 1715480 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
5000 pcs
Product parameter
အပိုင်းအရေအတွက် MFR100FTF73-412R ထုတ်လုပ်သူ Yageo
ဖေါ်ပြချက် RES MF 1W 1% AXIAL အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 1715480 pcs အချက်အလက်စာရွက် MFR Series
အမျိုးအစား resistors သည်းခံနေခြင်း ±1%
အပူချိန်မြှောက်ဖော်ကိန်း ±100ppm/°C ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့ Axial
Size ကို / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) စီးရီး MFR
ခုခံခြင်း 412 Ohms Power က (Watts) 1W
ထုပ်ပိုး Tape & Box (TB) package / ဖြစ်ရပ်မှန် Axial
Operating အပူချိန် -55°C ~ 155°C Terminator အရေအတွက် 2
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ Lead free / RoHS Compliant အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်) -
အင်္ဂါရပ်များ - အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film