နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > resistors > Hole resistors မှတဆင့် > FMP200FRF52-412R
FMP200FRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYပုံရိပ်တွေကိုရည်ညွှန်းသည်။
ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အတွက်ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အချက်အလက်များကိုကြည့်ပါ။
FMP200FRF52-412R ကို Components-World.HK မှ 1 နှစ်အာမခံချက် မှယုံကြည်မှုဖြင့် 0 ယ်သည်
တစ်ဦး Quote ကိုတောင်းဆို
ထုတ်လုပ်သူ Yageo
ဖေါ်ပြချက် RES MF 2W 1% AXIAL
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
In Stock 2346500 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
5000 pcs
Product parameter
အပိုင်းအရေအတွက် FMP200FRF52-412R ထုတ်လုပ်သူ Yageo
ဖေါ်ပြချက် RES MF 2W 1% AXIAL အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 2346500 pcs အချက်အလက်စာရွက် FMP Series
အမျိုးအစား resistors သည်းခံနေခြင်း ±1%
အပူချိန်မြှောက်ဖော်ကိန်း ±100ppm/°C ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့ Axial
Size ကို / Dimension 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) စီးရီး FMP
ခုခံခြင်း 412 Ohms Power က (Watts) 2W
ထုပ်ပိုး Tape & Reel (TR) package / ဖြစ်ရပ်မှန် Axial
Operating အပူချိန် -55°C ~ 155°C Terminator အရေအတွက် 2
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ Lead free / RoHS Compliant အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်) -
အင်္ဂါရပ်များ Flame Proof, Safety အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film