နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > resistors > chip resistors - တောင်ပေါ်မှာ Surface > RNCF2010BKE412R
RNCF2010BKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYပုံရိပ်တွေကိုရည်ညွှန်းသည်။
ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အတွက်ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အချက်အလက်များကိုကြည့်ပါ။
RNCF2010BKE412R ကို Components-World.HK မှ 1 နှစ်အာမခံချက် မှယုံကြည်မှုဖြင့် 0 ယ်သည်
တစ်ဦး Quote ကိုတောင်းဆို
ထုတ်လုပ်သူ Stackpole Electronics, Inc.
ဖေါ်ပြချက် RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
In Stock 364029 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
1000 pcs
Product parameter
အပိုင်းအရေအတွက် RNCF2010BKE412R ထုတ်လုပ်သူ Stackpole Electronics, Inc.
ဖေါ်ပြချက် RES 412 OHM 0.1% 1/3W 2010 အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 364029 pcs အချက်အလက်စာရွက် Resistor Packaging SpecRNCF Series
အမျိုးအစား resistors သည်းခံနေခြင်း ±0.1%
အပူချိန်မြှောက်ဖော်ကိန်း ±25ppm/°C ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့ 2010
Size ကို / Dimension 0.193" L x 0.094" W (4.90mm x 2.40mm) စီးရီး RNCF
ခုခံခြင်း 412 Ohms Power က (Watts) 0.333W, 1/3W
ထုပ်ပိုး Tape & Reel (TR) package / ဖြစ်ရပ်မှန် 2010 (5025 Metric)
Operating အပူချိန် -55°C ~ 155°C Terminator အရေအတွက် 2
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 1 (Unlimited) ထုတ်လုပ်သူနျ Standard ခဲအချိန် 12 Weeks
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ Lead free / RoHS Compliant အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်) 0.026" (0.65mm)
အင်္ဂါရပ်များ Automotive AEC-Q200 ပျက်ကွက်နှုန်း -
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ 412 Ohms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ဖွဲ့စည်းမှု Thin Film