LDK120M-R
LDK120M-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYပုံရိပ်တွေကိုရည်ညွှန်းသည်။
ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အတွက်ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အချက်အလက်များကိုကြည့်ပါ။
LDK120M-R ကို Components-World.HK မှ 1 နှစ်အာမခံချက် မှယုံကြည်မှုဖြင့် 0 ယ်သည်
တစ်ဦး Quote ကိုတောင်းဆို
အပိုင်းအရေအတွက် LDK120M-R
ထုတ်လုပ်သူ STMicroelectronics
ဖေါ်ပြချက် IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
In Stock 196860 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
အပိုင်းအရေအတွက် LDK120M-R ထုတ်လုပ်သူ STMicroelectronics
ဖေါ်ပြချက် IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 196860 pcs အချက်အလက်စာရွက် LDK120xx
အမျိုးအစား integrated circuits (ICS) ဗို့အားကျောင်းထွက် (မက်စ်) 0.3V @ 200mA
ဗို့ - Output (မင်း / Fixed) 0.8V ဗို့ - Output (မက်စ်) 5.2V
ဗို့ - အနှစ်ချုပ်များ (မက်စ်) 5.5V ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့ SOT-23-5
စီးရီး - ကာကွယ်စောင့်ရှောက်မှုအင်္ဂါရပ်များ Over Current, Over Temperature
ထုပ်ပိုး Cut Tape (CT) package / ဖြစ်ရပ်မှန် SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz) output အမျိုးအစား Adjustable
output Configuration Positive အခြားအမည်များ 497-13501-1
Operating အပူချိန် -40°C ~ 125°C စည်းမျဉ်းများနံပါတ် 1
mounting အမျိုးအစား Surface Mount အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 1 (Unlimited)
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 0.8 V ~ 5.35 V 200mA SOT-23-5 လက်ရှိ - ထောက်ပံ့ရေး (မက်စ်) 100µA
လက်ရှိ - Quiescent (IQ) 60µA လက်ရှိ - Output 200mA