နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > capacitors > ကြွေ Capacitors > CDR32BP270BFURAB
CDR32BP270BFURAB
CDR32BP270BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYပုံရိပ်တွေကိုရည်ညွှန်းသည်။
ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အတွက်ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အချက်အလက်များကိုကြည့်ပါ။
CDR32BP270BFURAB ကို Components-World.HK မှ 1 နှစ်အာမခံချက် မှယုံကြည်မှုဖြင့် 0 ယ်သည်
တစ်ဦး Quote ကိုတောင်းဆို
ထုတ်လုပ်သူ Electro-Films (EFI) / Vishay
ဖေါ်ပြချက် CAP CER 27PF 100V BP 1206
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
In Stock 6041 pcs
Product parameter
အပိုင်းအရေအတွက် CDR32BP270BFURAB ထုတ်လုပ်သူ Electro-Films (EFI) / Vishay
ဖေါ်ပြချက် CAP CER 27PF 100V BP 1206 အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 6041 pcs အချက်အလက်စာရွက် CDR Series (MIL-PRF-55681)
အမျိုးအစား capacitors ဗို့ - အဖြစ်သတ်မှတ်ထားသော 100V
သည်းခံနေခြင်း ±1% အထူ (မက်စ်) 0.051" (1.30mm)
အပူချိန်မြှောက်ဖော်ကိန်း BP Size ကို / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
စီးရီး Military, MIL-PRF-55681, CDR32 ratings -
ထုပ်ပိုး Bulk package / ဖြစ်ရပ်မှန် 1206 (3216 Metric)
Operating အပူချိန် -55°C ~ 125°C mounting အမျိုးအစား Surface Mount, MLCC
အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်) - အင်္ဂါရပ်များ -
ပျက်ကွက်နှုန်း R (0.01%) အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ 27pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
capacitance 27pF လျှောက်လွှာများ General Purpose