နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > inductors, coil, သီး > fixed inductors > 160R-270JS
160R-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYပုံရိပ်တွေကိုရည်ညွှန်းသည်။
ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အတွက်ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အချက်အလက်များကိုကြည့်ပါ။
160R-270JS ကို Components-World.HK မှ 1 နှစ်အာမခံချက် မှယုံကြည်မှုဖြင့် 0 ယ်သည်
တစ်ဦး Quote ကိုတောင်းဆို
အပိုင်းအရေအတွက် 160R-270JS
ထုတ်လုပ်သူ API Delevan
ဖေါ်ပြချက် FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
In Stock 2954 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
50 pcs
Product parameter
အပိုင်းအရေအတွက် 160R-270JS ထုတ်လုပ်သူ API Delevan
ဖေါ်ပြချက် FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ အခမဲ့ / RoHS ကိုက်ညီဦးဆောင်လမ်းပြ
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 2954 pcs အချက်အလက်စာရွက် 160(R) Series
အမျိုးအစား inductors, coil, သီး ပုံစံ -
သည်းခံနေခြင်း ±5% ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့ -
Size ကို / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) shielding Unshielded
စီးရီး 160R ratings -
မေး @ ဘောင် 48 @ 100MHz ထုပ်ပိုး Bulk
package / ဖြစ်ရပ်မှန် 2-SMD အခြားအမည်များ 160R-270JS BULK 50
Operating အပူချိန် -55°C ~ 125°C mounting အမျိုးအစား Surface Mount
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 1 (Unlimited) ပစ္စည်း - Core Phenolic
induction ကြိမ်နှုန်း - စမ်းသပ်ခြင်း 100MHz induction 27nH
အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်) 0.080" (2.03mm) frequency - ကိုယ်ပိုင်ပဲ့တင်ရိုက်ခတ်မှု 900MHz
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ 27nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD DC က Resistance (DCR) 75 mOhm Max
လက်ရှိခဲ့သည် Rating 1.295A လက်ရှိ - Saturation ကို -