နေအိမ် > ထုတ်ကုန်များ > inductors, coil, သီး > fixed inductors > 103-270JS
103-270JS
103-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYပုံရိပ်တွေကိုရည်ညွှန်းသည်။
ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အတွက်ကုန်ပစ္စည်းအသေးစိတ်အချက်အလက်များကိုကြည့်ပါ။
103-270JS ကို Components-World.HK မှ 1 နှစ်အာမခံချက် မှယုံကြည်မှုဖြင့် 0 ယ်သည်
တစ်ဦး Quote ကိုတောင်းဆို
အပိုင်းအရေအတွက် 103-270JS
ထုတ်လုပ်သူ API Delevan
ဖေါ်ပြချက် FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ ခဲ / RoHS Non-compliant ပါရှိသည်
In Stock 18861 pcs
(အမေရိကန်ဒေါ်လာခုနှစ်တွင်) ကိုးကားစရာစျေး
2000 pcs
Product parameter
အပိုင်းအရေအတွက် 103-270JS ထုတ်လုပ်သူ API Delevan
ဖေါ်ပြချက် FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM အခမဲ့အခြေအနေ / RoHS အဆင့်အတန်းကိုပို့ဆောငျ ခဲ / RoHS Non-compliant ပါရှိသည်
ရရှိနိုင်သောအရေအတွက် 18861 pcs အချက်အလက်စာရွက် 103(R) Series
အမျိုးအစား inductors, coil, သီး ပုံစံ -
သည်းခံနေခြင်း ±5% ပေးသွင်း Device ကိုပက်ကေ့ -
Size ကို / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) shielding Unshielded
စီးရီး 103 ratings -
မေး @ ဘောင် 49 @ 50MHz ထုပ်ပိုး Tape & Reel (TR)
package / ဖြစ်ရပ်မှန် Nonstandard, 2 Lead အခြားအမည်များ 103-270JS TR 2000
Operating အပူချိန် -55°C ~ 125°C mounting အမျိုးအစား Surface Mount
အစိုဓာတ်ကိုထိခိုက်လွယ်မှုအဆင့် (MSL) 1 (Unlimited) ပစ္စည်း - Core Phenolic
induction ကြိမ်နှုန်း - စမ်းသပ်ခြင်း 50MHz induction 27nH
အမြင့် - ထိုင် (မက်စ်) 0.075" (1.91mm) frequency - ကိုယ်ပိုင်ပဲ့တင်ရိုက်ခတ်မှု 1.625GHz
အသေးစိတ်ဖျေါပွခကျြ 27nH Unshielded Inductor 925mA 114 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC က Resistance (DCR) 114 mOhm Max
လက်ရှိခဲ့သည် Rating 925mA လက်ရှိ - Saturation ကို -